kralovskychlmec.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Byty, domy, chaty a iné reality v Kráľovskom Chlmci a okolí

Reality 1-20 z 167

REALITY Kráľovský Chlmec a okolie

TOP PONUKA! Rodinný dom blízko centra Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 26.6.2016

Číslo ponuky: 7211 - Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Dom sa nachádza na rovinatom pozemku s celkovou výmerou 447 m2. Dom ako súčasť dvojdomu je dvojpodlažný objekt, celý je podpivničený. Úžitková plocha domu je cca 180 m2. Na prízemí sa nachádza vstupná predsieň, chodba, priestranná kuchyňa, spálňa, obývacia miestnosť, kúpelňa, samostatné WC. Na poschodie vedie drevené schodisko, kde sa nachádza holopriestor, ktorý je možno využiť na zobytnenie podľa vlastných predstáv. Dom je kompletne rekonštruovaný - nová strecha škridľa, izolácia strechy, hydroizolácia základov (nopová fólia), nové vnútorné rozvody vody, kúrenie+radiátory, elektro, kanalizácia. Konštrukčný materiál domu je tehla, hrúbka obvodového muriva 45 cm. Výhodou je výborný technický stav domu. V suteréne sa nachádza letná kuchynka, dostatočný odkladací priestor. Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol. Podlahy v dome sú v izbách drevené, okná sp drevené eurookná. Dom je štylizovaný - benátske omietky, interiér v štýle art deco. Na pozemku sa nachádza vonkajšie posedenie - altánok a garáž.

TOP PONUKA! Rodinný dom blízko centra Sp. Nová Ves

Byt 2+1 (52 m2) + pozemok 205 m2, sídl. Tarča Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 26.6.2016

Číslo ponuky: 7254 - Ponúkame na predaj tehlový čiastočne rekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa na sídl. Tarča v Spišskej Novej Vsi. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 52 m2 sa nachádza na 1. poschodí bytového domu, orientácia juh-sever. Pozostáva z chodby, 2 priestranných obytných miestností, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC. Byt je čiastočne rekonštruovaný: murované jadro, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba v chodbe a kúpeľni. Bytový dom je zateplený, nová izolácia strechy, rekonštruované spoločné priestory. Kúrenie zabeupečujú plynové gamatky - VÝHODOU SÚ NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY 80 EUR MESAČNE platba správcovi a 24 EUR mesačne platba predpis plyn. K bytu prislúchajú 1 veľká pivnica (18 m2) a pozemok vedľa bytového domu 205 m2. V blízkosti kompletná občianska vybavenosť - materská škola, základná škola, obchody, nákupné centrum.

Byt 2+1 (52 m2) + pozemok 205 m2, sídl. Tarča Sp. Nová Ves

Byt 3+1 (76 m2) s loggiou, centrum Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 26.6.2016

Číslo ponuky: 7210 - Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome postavenom v roku 1975. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 76 m2 vrátane loggie pozostáva z chodby, 3 obytných izieb, kuchyne so špajzou, kúpelňa, samostatné WC, šatník. Byt je v dobrom technickom stave - má murované jadro, nové plastové okná. Je slnečný presvetlený, orientovaný na východ. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu. V blízkosti bytu je materská škola, základná a umelecké škola. Vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných potrieb s výbornou dostupnosťou do centra mesta a do škôl. Možná dohoda na cene.

Byt 3+1 (76 m2) s loggiou, centrum Sp. Nová Ves

Byt 2+1 (56 m2) centrum Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 26.6.2016

Číslo ponuky: 7250 - Ponúkame na predaj dispozične upravený tehlový 2-izbový byt nachádzajúci sa v centre mesta Spišská Nová Ves. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 56 m2 sa nachádza na 1/4 poschodí bytového domu, orientácia juh-sever. Pozostáva z chodby, obývacej miestnosti prepojenej s kuchyňou, spálne, murovaného šatníka, kúpeľne a samostatného WC. Byt je čiastočne rekonštruovaný: murované jadro, nové omietky, plávajúce podlahy, sprchovací kút, dlažba v chodbe a kúpeľni, čiastočne elektroinštalácia. K bytu prislúchajú 2 pivnice. VÝHODOU SÚ NÍZKE PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY 115 EUR MESAČNE (platba správcovi). V bezprostrednej blízkosti kompletná občianska vybavenosť - materská škola, základná škola, obchody, nákupné centrum.

Byt 2+1 (56 m2) centrum Sp. Nová Ves

Nadčasová elegancia RD centrum Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 25.6.2016

Číslo ponuky: 7239 - Ponúkame na predaj atraktívny rodinný dom nachádzajúci sa v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Rodinný dom s nadčasovým pôvabom a eleganciou je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 580 m2. Dom má dve nadzemné podlažia, sčasti je podpivničený. Prízemie domu pozostáva z haly, 3 obytných izieb, kuchyne z ktorej je prístupná komora, kúpeľňa a samostatné WC. Z haly na poschodie vedie z haly drevené schodisko, kde sa nachádza jedna izba s oknom smerom na ulicu a priestranné podkrovné priestory, ktoré možno zobytniť. V suteréne domu kotolňa, práčovňa, pivnica s plynomerom, sklad. Dom je vo výbornom technickom stave, priebežne bol rekonštruovaný. Obvodové murivo je pálená tehla hrúbky 45 cm, strešná krytina bola vymenená za kanadský šindeľ, okná sú plastové. V priebehu rokov 2012-2013 bola riešená nová fasádna omietka s funkciou tepelnej izolácie, riešená bola aj izolácia základov a sokel domu. V izbách sú drevené podlahy, dlažba v kuchyni a kúpeľni. Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol, v izbách sú nové panelové radiátory s hlavicami, v hale ústredný termostat. Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Vzadu za domom sú dve garáže a hospodárska budova, záhrada. Orientácia pozemku je juh-sever, dom sa nachádza na tichej ulici s výbornou dostupnosťou do centra mesta.

Nadčasová elegancia RD centrum Spišská Nová Ves

Chalupa so záhradou v Hrabušiciach, NP Slovenský raj

Dátum pridania: 25.6.2016

Číslo ponuky: 7233 - Ponúkame na predaj chalupu so záhradou vhodná ako východisková základňa na turistické a rekreačné vyžitie v Národnom parku Slovenský raj, blízko strediska Podlesok. Nehnuteľnosť sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 301 m2, z toho zastavaná plocha 90 m2 a 211 m2 záhrada. Chalupa je dvojpodlažný objekt so sedlovou strechou, bez podpivničenia. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, kuchyňa prepojená s terasou a jedna priestranná obytná miestnosť s priznanými trámami a s kachľovou pecou. Na poschodie vedie drevené schodisko, kde sa nachádza priestranná obývacia izba so 6 lôžkami. V chalupe sú pôvodné drevené okná, zdvojené drevené podlahy, nová dlažba v kuchyni a kúpeľni. Vykurovanie je zabezpečené kachľovou pecou, ohrev vody elektrickým bojlerom. Vonkajšie sedenie je riešené na terase prepojenej s kuchyňou, kde sa nachádza vonkajší krb a ohnisko. Na zatrávnenej záhrade vedľa domu sa nachádzajú 2 hospodárske budovy ideálne na odkladanie záhradných potrieb, bicyklov a pod. Dom sa nachádza v tichej časti obce s dobrým prístupom. K dispozícii ihneď.

Chalupa so záhradou v Hrabušiciach, NP Slovenský raj

Rodinný dom v Spišských Vlachoch

Dátum pridania: 25.6.2016

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Spišské Vlachy, Dom sa nachádza v centre obce. Dom pozostáva z dvoch obytných jednotiek, garáže a skladu-dielne. V prvej časti domu je zádverie vstupná chodba, a dve obytné izby ( obývačka a spálňa ), kuchyňa a sociálne zariadenie. Kúrenie je ústredné plynové na plynové gamatky a kachľové pece sú zachovalé. Na pozemku je aj studňa. Voda a kanalizácia sú cez verejný vodovod. V zadnej časti domu je menší obytný domček s dvoma miestnosťami a soc.zariadením. Výmera pozemku je 647m2.

Rodinný dom v Spišských Vlachoch

Rodinný dom v obci Hrabušice

Dátum pridania: 25.6.2016

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hrabušice. Rodinný dom bol v roku 2009 komplet zrekonštruovaný. V prednej časti domu sa nachádzajú dve spálne, chodba, sociálne zariadenie kde sa nachádza wc, sprchový kút a umývadlo. V strednej časti domu sa nachádza vstupná hala a kuchyňa, v zadnej časti domu je obytná izba so sociálnym zariadením kde sa nachádza wc, sprchový kút a umývadlo. Rodinný dom je postavený z kameňa a z tehál, fasáda je upravená, Euro okná. Podlahy sú plávajúce v obytným miestnostiach v ostatných keramická dlažba, Zárubne a dvere sú drevené na mieru robené. Kúrenie je centrálne plynové. Elektroinštalácia je nová. Výmera pozemku je 1164,5m2, podlahová plocha domu je 63m2. Pred domom sa nachádza pozemok na výstavbu garáže, za domom je krásny rovinatý pozemok kde sa nachádza skleník. Vstupný dvor je spoločný so susediacim domom.

Rodinný dom v obci Hrabušice

Rodinný dom Ferčekovce Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 23.6.2016

Číslo ponuky: 7234 - Ponúkame na predaj atraktívny rodinný dom vhodný aj na dvojgeneračné bývanie nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi, mestská časť Ferčekovce. Dvojpodlažný objekt so sedlovou strechou sa nachádza na pozemku s výmerou cca 380 m2. Dom kolaudovaný v roku 1993 je tehlovej konštrukcie, je celý podpivničený. Na prízemí sa nachádza predsieň, vstupná hala s krbom a schodiskom, dvoch obytných miestností, kúpeľne s WC a garáže. Na prízemí je realizovaná predpríprava na kuchyňu. Na poschodie vedie drevené schodisko, kde sa nachádza chodba, obývacia miestnosť, kuchyňa s balkónom, spálňa, detská izba a kúpeľňa s WC. V suteréne domu sa nachádza kotolňa, práčovňa, komoru, kuchyňu prepojenú so záhradou. Zastavaná plocha domu je cca 96 m2. Dom je v dobrom technickom stave, bol priebežne rekonštruovaný - strešná krytina betónová škridľa, drevené parkety v obývačke a ďalších obytných miestnostiach, dlažba v chodbe, kúpeľniach, plastové okná. Vykurovanie domu je zabezpečené kondenzačným plynovým kotlom zn. Protherm. K dispozícii v prípade potreby je aj kotol na tuhé palivo. Celkové mesačné náklady na prevádzky domu sú na úrovni 180 EUR. Za domom sa nachádza udržiavaná záhrada. Orientácia domu je východ-západ. Dom sa nachádza na tichej, pokojnej ulici s dobrou dostupnosťou do mesta, zároveň v blízkosti je k dispozícii občianska vybavenosť - potraviny, kostol, doprava MHD.

Rodinný dom Ferčekovce Spišská Nová Ves

Lukratívny stavebný pozemok (26 EUR/m2) Lieskovany

Dátum pridania: 23.6.2016

Číslo ponuky: 7232 - Ponúkame na predaj stavebný pozemok s celkovou výmerou 1113 m2 nachádzajúci sa v obci Lieskovany, cca 4 km od Spišskej Novej Vsi. Pozemok so všetkými inžinierskymi sieťami (el., plyn, voda, kanál) je obdĺžnikového tvaru a má rozmery 27 x 41,5 m. Pozemok je slnečný, zasadený v mierne svahovitom teréne. K pozemku vedie prístupová cesta.

Lukratívny stavebný pozemok (26 EUR/m2) Lieskovany

Byt 3+1 (64 m2) s balkónom, sídl. Západ I.

Dátum pridania: 23.6.2016

Číslo ponuky: 7230 - Ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom nachádzajúci sa na sídl. Západ 1 v Spišskej Novej Vsi. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 64 m2 pozostáva z 3 obytných miestností, kuchyne, kúpelne, WC a chodby. Byt sa nachádza na 6/8. poschodí, orientácia východ-západ. Byt je čiastočne rekonštruovaný - drevené okná, murované jadro, rekonštruovaný balkón, nové stúpačkové rozvody. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome, rekonštruované spoločné priestory, nový výťah. K bytu prislúcha priestranná pivnica. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.

Byt 3+1 (64 m2) s balkónom, sídl. Západ I.

Dvojgeneračný rodinný dom, Ferčekovce

Dátum pridania: 23.6.2016

Číslo ponuky: 7229 - Na predaj rekonštruovaný rodinný dom vhodný aj na dvojgeneračné bývanie nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi, časť Ferčekovce. Dom postavený v roku 1977 sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 493 m2. Dom má celkovú úžitkovú plochu 170 m2. Dom má dve podlažia, zo spoločnej chodby vedie schodisko do 2 bytových jednotiek. Na prízemí sa nachádzajú 3 obytné izby, kuchyňa, kúpelňa s WC, technická miestnosť a dve menšie miestnosti vhodné napr. na uskladňovanie. Na prízemí sa tiež nachádza garáž so vstupom z ulice. Na poschodí je moderne riešený 4-izbový byt s obývacou miestnosťou spojenou s kuchyňou a výstupom na záhradu, 3 obytné miestnosti, kúpelňa s WC a chodba. Dom je kompletne rekonštruovaný (2015) - izolácia základov, zateplená fasáda, plechová strecha, podlahy v izbách, nové obklady a dlažby v izbách na poschodí. Kúrenie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom zn. Protherm. Na záhrade za domom sa nachádza prístrešok. Pred domov sú 2 parkovacie miesta.

Dvojgeneračný rodinný dom, Ferčekovce

RD Odorín - predaj alebo výmena za byt + doplatok

Dátum pridania: 23.6.2016

Číslo ponuky: 7141 - Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Odorín, v blízkosti Spišskej Novej Vsi. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou rozlohou 788 m2. Rekonštruovaný dom predstavuje vynikajúcu príležitosť pre dvojgeneračné bývanie v zaujímavej lokalite na kraji obce s vhodnou orientáciou a krásnymi výhľadmi na obec a okolie. Dom predstavuje 2 dispozične rovnako riešené trojizbové byty s kuchyňou, kúpeľňou a WC. V centre domu je priestranná chodba, hala s masívnym dreveným schodiskom. Z chodby vedú samostatné vstupy do jednotlivých miestností. Kuchyňa je spojená s balkónom, výhodou je aj príručná komora. Na prízemí je kúpelňa so sprchovacím kútom, na poschodí kúpelňa s vaňou. Obe podlažia majú samostatné WC. Dom je podpivničený, v suteréne je letná kuchynka, z ktorej je možné ísť na záhradu, kotolňa a garáž. DOM JE VO VÝBORNOM TECHNICKOM STAVE - priebežne bol rekonštruovaný. Strecha vrátane izolácie bola rekonštruovaná pred 7 rokmi, v dome sú plastové okná zn. NOVES. Vykurovanie je ústredné - zabezpečené elektrickým kotlom v kombinácii s kotlom na tuhé palivo. Možné je aj pripojenie na plyn, prípojka na plyn sa nachádza na hranici pozemku pred domom. V izbách sú nové radiátory s termohlavicami. Odpad je riešený žumpou. Výhodou je vlastná kopaná studňa. Za domom sa nachádza hospodárska budova a pekná udržiavaná záhrada. MOŽNÁ AJ VÝMENA ZA 2 ALEBO 3-IZBOVÝ BYT V SNV + DOPLATOK!

RD Odorín - predaj alebo výmena za byt + doplatok

Chata na Čingove

Dátum pridania: 23.6.2016

Investičná príležitosť Ponúkame na predaj chatu na Čingove. Chata je situovaná v peknom prostredí Slovenského raja, priamo v lese, v srdci Čingova. Od chaty je možné priamo podnikať vychádzky do roklín Slovenského raja (Tomášovský výhľad, Kláštorisko, Sokolia dolina, Prielom Hornádu, ...). V blízkom okolí sú výborné podmienky pre lyžovanie, poznávanie historických a kultúrnych pamiatok Spiša a kúpanie sa v termálnych vodách vo Vrbove alebo v AquaCity v Poprade. Hosťom je ponúknuté ubytovanie v samostatnej chate (novostavbe) s celkovou kapacitou 13 lôžok. Chata pozostáva z dvoch samostatných ubytovacích jednotiek, s možnosťou prepojenia. Rozloženie a vybavenie chaty – prízemie ( kapacita 7 osôb ) - priestranná spoločenská miestnosť s posedením, krbom, televízorom a satelitom - hala s jedálenským posedením a chladničkou - kompletne zariadená kuchyňa (elektrická dvojplatnička, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica) - kúpeľňa (sprcha a dve umývadlá) - samostatná toaleta - jedna trojlôžková spálňa (manželská posteľ a jednolôžková posteľ) - jedna štvorlôžková spálňa (4 jednolôžkové postele) - prechodná izba s posedením - balkón - vlastná terasa - vlastný vchod Rozloženie a vybavenie chaty – poschodie ( kapacita 6 osôb ) - obývačka s jedálňou, krbom, televízorom a satelitom - zariadená kuchyňa s chladničkou ( sporák, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica) - kúpeľňa s WC (sprchovací kút) - jedna dvojlôžková spálňa (manželská posteľ) a prípojka na satelit - jedna štvorlôžková spálňa (2 jednolôžkové postele a 1 poschodová posteľ) - vlastná terasa Vykurovanie chaty je elektrické a krbom, je celoročne obývateľná. Športové potreby (lyže a bicykle) si odložíte v technickej miestnosti. Relaxovať môžete na dvoch terasách s posedením alebo na balkóne s pekným výhľadom. K chate prislúcha vonkajšie posedenie s grilom a ohniskom. Murovaná chata bola komplet zrekonštruovaná a skolaudovaná v roku 2013. Podlahová plocha je 175m2. Zastavaná plocha 110m2. Mesačné náklady sú 60e.

Chata na Čingove

SÚRNE! Kúpim 1 alebo 2-izbový byt centrum SNV

Dátum pridania: 18.6.2016

Číslo ponuky: 7161 - Pre nášho klienta súrne hľadáme 1-izbový alebo 2-izbový byt nachádzajúci sa v centre mesta Spišská Nová Ves - do úvahy pripadá pôvodný stav ale aj po rekonštrukcii. Cena dohodou.

SÚRNE! Kúpim 1 alebo 2-izbový byt centrum SNV

Novostavba chata Košiarny briežok NP Slovenský raj

Dátum pridania: 18.6.2016

Číslo ponuky: 7197 - Ponúkame na predaj rekreačnú chatu (novostavba) nachádzajúcu sa v turistickom stredisku Košiarny briežok, patriaceho do NP Slovenský raj v blízkosti Čingova. Dvojpodlažný objekt so sedlovou strechou (kanadský šindeľ) sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 169 m2. Chata bola kolaudovaná v roku 2010. Na prízemí sa nachádza priestranná spoločenská miestnosť spojená s kuchynským kútom (plynový sporák, chladnička), kúpelňa so sprchovacím kútom, WC, technická miestnosť. Na poschodie vedie drevené schodisko, kde sú 2 obytné miestnosti, v jednej z nich je francúzske okno. V prípade potreby je možnosť jednu obytnú miestnosť ešte predeliť priečkou. Chata je napojená na elektrinu (el. prípojka), voda je riešená zo studne, ohrev vody zabezpečuje bojler umiestnený v technickej miestnosti na prízemí. Vykurovanie objektu je zabezpečené elektrickými konvektormi na prízemí aj na poschodí. Okrem toho na prízemí je krb, v izbách hore sú prieduchy. Chata je napojená na septik. Výhodou je, že chata má zabezpečovací systém - alarm. V chate je celkom 8-10 lôžok. V chate sú plastové okná zn. SLOVAKTUAL, sťahovacie rolety na mieru, na prízemí je keramická dlažba, na poschodí drevená podlaha. Chata sa predáva s kompletným zariadením. Súčasťou objektu je dreváreň so samostatným vstupom, ktorá môže slúžiť ako samostatný odkladací priestor. Výhodou je možnosť sedenia na terase chaty. Ubytovanie sa nachádza v priamo v lese a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich ticho, pokoj. Z chaty je možné podnikať pešie túry a vychádzky do roklín Slovenského raja (Prielom Hornádu, Sokolia dolina, Kláštorská roklina), na Tomášovský výhľad, Soviu skalu a Kláštorisko.

Novostavba chata Košiarny briežok NP Slovenský raj

ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom centrum Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 11.6.2016

Číslo ponuky: 7116 - Ponúkame na predaj kompletne rekonštruovaný rodinný dom nachádzajúci sa v centre mesta Spišská Nová Ves. Dom sa nachádza na pozemku s rozlohou cca 575 m2. Nehnuteľnosť tehlovej konštrukcie s valbovou strechou je z časti podpivničená. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, hala s jedálenským stolom, kuchyňa so špajzou, obývacia izba s krbom, spálňa, kúpelňa s vaňou, WC. Na poschodie vedie drevené schodisko, kde sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kúpelňa so sprchou a WC. Dom bol kompletne rekonštruovaný v roku 2008. Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom. Mesačné náklady na prevádzku domu cca NaN 169 000 €. Za domom sa nachádza budova, ktorá slúžila v minulosti ako prevádzkový priestor - v súčasnosti je bez využitia, resp. ako skladovací priestor. Dom je oplotený, parkovacie miesta sú pozdlž domu na bočnej ulici alebo priamo vo dvore.

ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom centrum Spišská Nová Ves

Nízkoenergetický bungalov, Smižany

Dátum pridania: 11.6.2016

Číslo ponuky: 7153 - Ponúkame na predaj nízkoenergetický rodinný dom - novostavbu (2011) nachádzajúcu sa v tichej časti obce Smižany. Rodinný dom v štýle bungalov je postavený na slnečnom pozemku o výmere 454 m2. Obytná plocha nehnuteľnosti je 91 m2. Jednopodlažný objekt pozostáva z predsiene so vstavanou skriňou, obývacej izby s kuchyňou, ktorá je vybavená vstavanými spotrebičmi, z technickej miestnosti so špajzou, z 3 izieb, kúpelne a WC. Dom je murovaný z pórobetonových tvárnic YTONG LAMBDA (tepelnoizolačné murivo), zateplený a pokrytý je plechovou krytinou. V dome sú drevené podlahy + keramická dlažba a podlahové kúrenie v kuchyni, chodbe, kúpeľni ako aj vo WC. Okná sú plastové 5 komorové so žalúziami. Kúrenie je na plynový kotol zn. VIESMANN, ktorý zabezpečuje aj ohrev vody (bojler). V obývacej miestnosti je príprava na krb a ostatné miestnosti sú svetlé, priestranné a slnečné. Vo dvore sú vydláždené dve parkovacie miesta a k domu prislúcha aj plechová garáž. Vďaka modernej konštrukcii a voľbe kvalitných materiálov je možné dosiahnuť významné úspory na prevádzke. Dom má aj prípravu na slnečné kolektory. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť.

Nízkoenergetický bungalov, Smižany

Nový stav. pozemok (572 m2) Sp. Nová Ves

Dátum pridania: 11.6.2016

Číslo ponuky: 7184 - Ponúkame na predaj nový stavebný pozemok na stavbu RD nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi, pri mestskej časti Ferčekovce. Stavebná parcela s výmerou 572 m2 je orientovaná na južnú stranu. Výhodou pozemku je pokojné tiché prostredie v blízkosti NP Slovenský raj a bezproblémová dostupnosť do mesta Spišská Nová Ves (5 minút). Stavebný pozemok na predaj s komplet inžinierskymi sieťami.

Nový stav. pozemok (572 m2) Sp. Nová Ves

Stavebný pozemok (1151 m2), 23 EUR/m2, Jamník

Dátum pridania: 11.6.2016

Číslo ponuky: 6961 - Ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v obci Jamník. Pozemok má celkovú rozlohu 1151 m2, je obdĺžnikového tvaru s rozmermi cca 20x57 m. Na hranici pozemku sú všetky inžinierske siete, k pozemku vedie prístupová cesta, premostenie je aktuálne riešené, pričom bolo schválené v rámci územného plánu na roky 2015-2016. Cena je 23/m2. K dispozícii ihneď.

Stavebný pozemok (1151 m2), 23 EUR/m2, Jamník
Reality 1-20 z 167

Správa inzerátov Reality

Bezplatné pridávanie inzerátov v sekcii reality je pre občanov podmienené registráciou na portáli.

Realitné kancelárie a ostatné firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

Reality na mape

Reality na mape

REALITY

Kupujete alebo predávate dom, byt alebo inú nehnuteľnosť v Kráľovskom Chmlci? Inzerujte na stránkach mesta!

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.

Zakúpenie kreditu pre zadávanie inzercie alebo topovanie pozícií inzerátov platí pre komerčné inzeráty firiem alebo občanov. V prípade, že má firma zakúpenú registráciu v Katalógu firiem a služieb zadávanie inzerátov je bezplatné.
Registrácia do Katalógu firiem a služieb

Občan pridáva inzeráty bezplatne. V prípade, že chce občan presunúť inzerát na vyššie pozície – do sekcie TOP INZERÁTY musí si zakúpiť kredit.

Ak chcete zadať komerčný inzerát alebo chcete topovať pozíciu občianskeho inzerátu (presunúť ho na vyššiu pozíciu v sekcii Inzercia alebo Reality) musíte si zakúpiť kredit.

Topovať inzerát - znamená posunúť ho na vyššie pozície TOP INZERÁTU v danej kategórii na podstránke Inzercia a alebo Reality - možno tak občiansky (nekomerčný inzerát pridaný zadarmo) ako aj inzerát komerčný - firemný (zakúpený prostredníctvom kreditu).

Ceny komerčnej inzercie a ceny topovania sú uvedené v príslušnom cenníku.

Postup zakúpenia kreditu:

 1. Zakúpenie kreditu – v rozklikávacom okienku Počet kreditov si nastavíte počet potrebných kreditov na zakúpenie.
 2. Po kliku na tlačítko Kúpiť sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné uhradiť na číslo účtu predajcu inzercie uvedenom na faktúre.
 3. Váš kredit bude aktivovaný najneskôr 24 hodín od pripísania požadovanej sumy účet. O jeho aktivácii budete vyrozumený E-mailom.
 4. Od momentu aktivácie kreditu môžete zadávať komerčné inzeráty na podstránky Inzercia a Reality.
 5. Ak ste v sekcii Mojich údajoch vypísali vaše IČO, do 15 dní od pripísania platby zálohovej faktúry na účet, vám bude poštou zaslaná ostrá faktúra ako daňový doklad.

CENNÍK KOMERČNEJ INZERCIE

1 kredit = ;-ratio-; €

Cenník VEĽKÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň1,001,001,00
2 týždne2,001,501,00
3 týždne3,002,001,50
1 mesiac4,002,502,00
2 mesiace6,003,003,00
4 mesiace8,004,004,00
Cenník MALÉ MESTO
dĺžka trvania inzerátu1 inzeratTOPinzerát druhé a ďalšie mesto
1 týždeň0,800,800,80
2 týždne1,601,200,80
3 týždne2,401,601,20
1 mesiac3,202,001,60
2 mesiace4,802,402,40
4 mesiace6,403,203,20

Pozor topovať inzerát môžete len na meste, na ktorom ste registrovaný!

Cenník VEĽKÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň1,00
2 týždne1,50
3 týždne2,00
1 mesiac2,50
2 mesiace3,00
4 mesiace4,00
Cenník MALÉ MESTOpríplatok v € za TOP
dĺžka trvania inzerátu1 mesto/ 1 inzerát
1 týždeň0,80
2 týždne1,20
3 týždne1,60
1 mesiac2,00
2 mesiace2,40
4 mesiace3,20

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Kráľovský Chmec - Bačka, Boťany, Čierna nad Tisou, Malé Trakany, Malý Horeš, Soľnička, Svätuše, Veľké Trakany
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang